Náš nový ŠKOLNÍ KALENDÁŘ je zde, oslavil už 14 let.

V roce 2004 měla naše škola 40. výročí vzniku. Jeden z nápadů, který byl součástí oslav, byl vytvořit originální školní kalendář, ve kterém by byly důležité akce školy, termíny, školní perličky, ale především fotodokumentace pestré činnosti našich žáků.
Podařilo se. Titulní stránku tvořila koláž z dobových výstřižků z novin Vysočina, použili jsme některé žákovské „přebrebty“ a všichni jsme se vyfotografovali na školním hřišti se státní vlajkou.
Zpočátku byl kalendář určen jen pro 80 zaměstnanců školy, 900 žáků a pro našeho zřizovatele Město Žďár nad Sázavou.

Postupně se ale zdokonaloval, přibývaly údaje, harmonogramy školy, upozornění na akce Města, festivaly sociálních služeb i vzdělávání, seznámení s prezentací, úspěchy i zaměřením školy. Díky finanční podpoře SRPŠ Švermova 4, Klubu rodičů Zámek i mnohých sponzorů se dosah a rozsah mohl zásadně rozšířit. Dnes už kalendář dostávají zdarma všichni naši žáci a zaměstnanci, vedení města, příspěvkových organizací, městské policie, mnozí spolupracovníci, podporovatelé a přátelé školy.

Jsme rádi, že se nám podařila vhodná a oceňovaná prezentace příspěvkové organizace města s výrazným motivačním a inspirujícím charakterem, zkrátka skvělý průvodce dalším školním rokem. 

 Děkujeme vám všem za spolupráci, podporu i přízeň. Moc si toho ceníme.  Jaroslav Ptáček, ředitel školy  


18. 8. 2018


Zpět