Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj – tak se nazývá soutěž nejvšestrannějších sportovců Ta se konala pro starší žáky a žákyně ve středu 5.6.2019 ve Velkém Meziříčí a pro mladší kategorii v úterý 11.6.2019 ve Žďáře n. S. Každý závodník absolvoval sprint na 60m, hod kriketovým míčkem nebo vrh koulí, skok daleký nebo vysoký a závěrečný vytrvalostní běh-dívky mladší na 600m, starší dívky a mladší kluci na 800 metrů a starší žáci na 1000m.

Družstvo mladších dívek zvítězilo. Reprezentovali nás: Aneta Slavíčková, Eva Rusnáková a Karolína Slámová z 8.B, Klára Strnadová 8.D a Simona Krejčová 7.C. Navíc se Eva, Karolína a Simona mezi jednotlivci seřadily na druhém, třetím a čtvrtém místě.

Klukům mladším se tentokrát nedařilo a skončili na šestém místě. Postarali se o to: Jakub Doležal a Radek Janů z 8.A, Adam Vu 8.B, Dušan Šikula 7.C a Matyáš Slavíček 6.B.

Družstva starších žáků a žákyň shodně obsadila čtvrtá místa. O to se zasloužili: Karolína Bílková 8.A, Markéta Košetická a Nikola Neuerová 9.B, Adéla Škarková 9.C, Simona Štětková 9.A, Šimon Valenta a Jáchym Trávníček z 9.D, Petr Dostál a Petr Michut z 9.C a Eda Sýkora 8.A. Úspěch korunoval Šimon Valenta výborným čtvrtým místem mezi jednotlivci.

Výborné výsledky jsou o to cennější, že se letos připravujeme v provizorních podmínkách. O to víc se těšíme na nové moderní hřiště.