Únorové informace pro vás.

Jen ve stručnosti bych vás chtěl poinformovat o některých akcích, které ve škole pořádáme (je jich samozřejmě mnohem mnohem více). Například po návratu statečných lyžařů, kdy všechny sedmé ročníky strávily dva týdny na lyžařském kurzu ve Svratce, se zde na stránkách objeví podrobnější rekapitulace školní akce i pár foteček. Určitě zaslouží Vaši pozornost i uznání. A nyní k fotografiím.
V čítárně byli třeťáčci na bubnování a relaxaci. Všem bychom tu bezprostřednost a nadšení přáli zažít. Všem bychom přáli i tu bezradnost, se kterou se potkáváme, když musíme realizovat "geniální" nápad a program mléko a ovoce do škol a rozdělovat příděly našim žáčkům. Raději bychom se věnovali smysluplnější a potřebnější práci pro žáky. Valentýn má také ve škole tradici, je pěkné si navzájem dávat dárečky, přáníčka a sdílet navzájem radost. Dnešní popeleční středou se nese i ve vůni čerstvě připravovaných vdolečků, ke kterým si musely dnes paní kuchařky o hodně a hodně přivstat, aby jich více než 2 000 připravily včas pro naše vděčné strávníky. Děkujeme za ně. S našimi kuchařkami se mimochodem můžete seznámit i ve čtvrtek, kdy si v rámci dne otevřených dveří můžete objednat oběd a vyzkoušet naši školní jídelnu. Využijte toho a neváhejte. Přikládám pozvánku, kterou by vaše děti měly přinést domů. Vyzkoušet si můžete i nový bufet, kterým chceme vyjít vstříc náročnějším požadavkům našich školáčků. Také neváhejte s návštěvou. A když už budete ve škole, tak jste zváni na tradiční soutěž 1. stupně SUPERSTAR v tělocvičně. Ale zváni jste především do pavilonu 2. stupně, kam zanedlouho nastoupí naši páťáci. Uvidíte moderní vybavení, vstřícné prostředí plné obrazů, nástěnek, barev a žákovských výtvorů. Vyzkoušíte si některé úlohy, ale především zjistíte a uvědomíte si, proč jsou naši žáci i na druhém stupni tak úspěšní v soutěžích na krajské i celorepublikové úrovni, olympiádách a poté i při přijímačkách na střední školy.
Všichni se těšíme na viděnou a děkujeme za podporu naší činnosti.
 A samozřejmě strašně moc fandíme naší žákyni Martině, ať jí to vyjde na olympiádě. Ale už i to, že nyní byla (z malé České republiky a nevelkého Žďáru) čtvrtá na světě, je úžasné!!! Drž se, Martino a Petře!
Ptáček Jaroslav, ředitel školy


16. 2. 2018


Zpět