Suplování:   Středa 20.2.2019 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.B

SA

             

3.B

SA

SA

 

KA

KA

     

3.C

     

KA

KA

     

4.A

     

KA

KA

     

4.D

     

KA

KA

     

7.A

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

7.B

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

7.C

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

BERGEROVÁ Klára

     

..

..

     

FILIPOVÁ Šárka

-

PTA

TRO

SED

-

-

-

-

JUHOŠOVÁ IVONA

-

             

KOSOVÁ Dita

KOM

KIR

ŠIV

LID

HOR

-

-

-

KOUDELA MAREK

-

MYS

LID

STI

-

-

-

-

KVAPILOVÁ JITKA

HAR

HAR

HAR

HAR

KOM

-

-

-

MARČÁKOVÁ Veronika

..

..

 

..

..

     

MÜLLEROVÁ Radka

     

..

..

     

POPELOVÁ Zlatuše

   

-

PRO

ŠTO

MUL

-

-

SVOBODOVÁ ALENA

PTA

..

SED

-

ŠIV

..

-

-

ŠIMURDA IVO

PRO

-

PRO

-

-

..

-

-

TOMÁŠKOVÁ DANA

LID

SED

-

KUJ

KOC

-

-

-

UHLÍŘOVÁ MARIE

-

-

-

-

-

     

VESELSKÁ IVONA

     

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

HARTLOVÁ Hana

1.hod

supl. (KVA)

Čjl

3.A

(3.A)

 
 

2.hod

supl. (KVA)

Tv

3.A

(TVm)

 
 

3.hod

supl. (KVA)

M

3.A

(3.A)

 
 

4.hod

supl. (KVA)

Čjl

3.A

(3.A)

 

HOLEMÁŘOVÁ Jitka

6.hod

odpadá

Tv

7.C (Dív)

 

exkurze

HORTOVÁ Jarmila

5.hod

supl. (KOS)

Čjl

2.B

(2.B)

 

KIRCHNEROVÁ Simona

2.hod

supl. (KOS)

M

2.B

(2.B)

 

KOCIÁNOVÁ EVA

1.hod

odpadá

Čjl

7.B

 

exkurze

 

5.hod

supl. (TOŠ)

Ch

9.D

(PCh)

 

KOCMÁNKOVÁ Marcela

1.hod

supl. (KOS)

Čjl

2.B

(2.B)

 
 

5.hod

supl. (KVA)

Hv

5.A

(5.A)

 

KUBÍKOVÁ JANA

4.hod

supl. (TOŠ)

Ch

9.A

(PCh)

 

MÜLLEROVÁ Radka

6.hod

supl. (POP)

Vv

4.B

(4.B)

 

MYSLIVCOVÁ Dagmar

2.hod

supl. (KOU)

Čjl

5.A

(5.A)

 
 

4.hod

odpadá

Čjl

7.C

 

exkurze

LIDMILOVÁ Lenka

1.hod

supl. (TOŠ)

Ch

9.C

(PCh)

 
 

3.hod

supl. (KOU)

M

5.A

(5.A)

 
 

4.hod

supl. (KOS)

Vv

2.B

(2.B)

 

POLCAROVÁ Ilona

1.hod

odpadá

Čjl

1.B

 

sportovní akce

PROKOP MILAN

1.hod

supl. (ŠIM)

Tv

6.B (Chl)+

(TVv)

 
 

3.hod

supl. (ŠIM)

Z

8.C

(7.C)

 
 

4.hod

supl. (POP)

4.B

(4.B)

 

PTÁČEK JAROSLAV

1.hod

supl. (SVO)

M

8.C

(8.C)

 
 

2.hod

supl. (FIL)

M

6.C

(9.B)

 

SEDLÁK JIŘÍ

1.hod

odpadá

M

7.C

 

exkurze

 

2.hod

supl. (TOŠ)

Ch

9.B

(PCh)

 
 

3.hod

supl. (SVO)

M

8.A

(7.B)

 
 

4.hod

supl. (FIL)

M

6.D

(6.D)

 

SMAŽILOVÁ JITKA

5.hod

odpadá

Aj

7.B (SMA)

 

exkurze

STRÁŽNICKÝ IVAN

4.hod

supl. (KOU)

Vl

5.A

(5.A)

 

ŠIMURDOVÁ IVA

3.hod

supl. (KOS)

Prv

2.B

(Sb)

 
 

5.hod

supl. (SVO)

M

8.D

(8.D)

 
 

6.hod

odpadá

D

7.A

 

exkurze

ŠTORKOVÁ Hana

5.hod

supl. (POP)

Vv

4.B

(4.B)

 

TROJANOVÁ LENKA

3.hod

supl. (FIL)

M

6.A

(8.D)

 

VESELSKÁ IVONA

5.hod

odpadá

Čjl

4.D

 

kulturní akce

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

1.hod

Čjl

 

(2.B)

supluje

KOCMÁNKOVÁ Marcela

(KOS)

 

2.hod

M

 

(2.B)

supluje

KIRCHNEROVÁ Simona

(KOS)

 

3.hod

Prv

 

(Sb)

supluje

ŠIMURDOVÁ IVA

(KOS)

 

4.hod

Vv

 

(2.B)

supluje

LIDMILOVÁ Lenka

(KOS)

 

5.hod

Čjl

 

(2.B)

supluje

HORTOVÁ Jarmila

(KOS)

3.A

1.hod

Čjl

 

(3.A)

supluje

HARTLOVÁ Hana

(KVA)

 

2.hod

Tv

 

(TVm)

supluje

HARTLOVÁ Hana

(KVA)

 

3.hod

M

 

(3.A)

supluje

HARTLOVÁ Hana

(KVA)

 

4.hod

Čjl

 

(3.A)

supluje

HARTLOVÁ Hana

(KVA)

4.B

4.hod

 

(4.B)

supluje

PROKOP MILAN

(POP)

 

5.hod

Vv

 

(4.B)

supluje

ŠTORKOVÁ Hana

(POP)

 

6.hod

Vv

 

(4.B)

supluje

MÜLLEROVÁ Radka

(POP)

5.A

2.hod

Čjl

 

(5.A)

supluje

MYSLIVCOVÁ Dagmar

(KOU)

 

3.hod

M

 

(5.A)

supluje

LIDMILOVÁ Lenka

(KOU)

 

4.hod

Vl

 

(5.A)

supluje

STRÁŽNICKÝ IVAN

(KOU)

 

5.hod

Hv

 

(5.A)

supluje

KOCMÁNKOVÁ Marcela

(KVA)

6.A

1.hod

Tv

Chl

(TVv)

supluje

PROKOP MILAN

(ŠIM)

 

3.hod

M

 

(8.D)

supluje

TROJANOVÁ LENKA

(FIL)

6.B

1.hod

Tv

Chl

(TVv)

supluje

PROKOP MILAN

(ŠIM)

6.C

2.hod

M

 

(9.B)

supluje

PTÁČEK JAROSLAV

(FIL)

6.D

4.hod

M

 

(6.D)

supluje

SEDLÁK JIŘÍ

(FIL)

8.A

3.hod

M

 

(7.B)

supluje

SEDLÁK JIŘÍ

(SVO)

8.C

1.hod

M

 

(8.C)

supluje

PTÁČEK JAROSLAV

(SVO)

 

3.hod

Z

 

(7.C)

supluje

PROKOP MILAN

(ŠIM)

8.D

5.hod

M

 

(8.D)

supluje

ŠIMURDOVÁ IVA

(SVO)

9.A

4.hod

Ch

 

(PCh)

supluje

KUBÍKOVÁ JANA

(TOŠ)

9.B

2.hod

Ch

 

(PCh)

supluje

SEDLÁK JIŘÍ

(TOŠ)

9.C

1.hod

Ch

 

(PCh)

supluje

LIDMILOVÁ Lenka

(TOŠ)

9.D

5.hod

Ch

 

(PCh)

supluje

KOCIÁNOVÁ EVA

(TOŠ)

ŠD za Filipovou 12:30 - 13.30 - Veselá

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.2.2019 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

     

SA

       

2.B

SA

SA

           

2.C

SA

SA

           

4.C

   

KA

         

5.B

   

KA

         

6.A

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

6.B

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

6.C

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

6.D

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

FILIPOVÁ Šárka

-

..

..

..

-

-

-

-

JUHOŠOVÁ IVONA

   

..

         

KRATOCHVÍLOVÁ ALENA

..

..

           

KOCIÁNOVÁ EVA

 

TOŠ

           

KOSOVÁ Dita

..

..

           

KOUDELA MAREK

KUJ

MUL

VEČ

ŠIM

SUK

-

-

-

KVAPILOVÁ JITKA

HRD

-

VEK

BER

HRD

-

-

-

MARČÁKOVÁ Veronika

         

-

-

-

LIDMILOVÁ Lenka

             

TOŠ

LIDMILOVÁ Lenka

..

..

..

SOB

-

-

BAJ

 

OHRAZDOVÁ Jarmila

     

..

       

POPELOVÁ Zlatuše

     

SED

JUH

-

-

-

SLÁMA MILOŠ

TOŠ

..

-

-

-

-

SUK

-

STRÁŽNICKÝ IVAN

SMA

-

-

..

ŠTO

HOR

-

-

ŠIMURDOVÁ IVA

..

..

-

-

KOM

SVO

-

-

TROJÁNKOVÁ Martina

   

..

         

TROJANOVÁ LENKA

..

MAČ

-

-

TOM

KOC

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

BAJEROVÁ Jindra

3.hod

odpadá

Čjl

6.D

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

Čjl

6.B

 

exkurze

 

7.hod

supl. (LID)

Vv

8.C

(PVv)

 

BERGEROVÁ Klára

4.hod

supl. (KVA)

Prv

3.A

(3.A)

 

ČUMPL Martin

2.hod

supl. (TRO)

M

9.C

(9.C)

 

HORTOVÁ Jarmila

5.hod

odpadá

Aj

6.C (HOR)+

 

exkurze

 

6.hod

supl. (STI)

Z

8.A

(6.A)

 

HRDINOVÁ JARMILA

1.hod

supl. (KVA)

Čjl

3.A

(3.A)

 
 

5.hod

supl. (KVA)

3.A

(3.A)

 

JUHOŠOVÁ IVONA

5.hod

supl. (POP)

Čjl

4.B

(4.B)

 

KOCIÁNOVÁ EVA

6.hod

supl. (TRO)

M

9.D

(9.D)

 

KOCMÁNKOVÁ Marcela

5.hod

supl. (ŠIV)

D

9.B

(6.C)

 

KUBÍKOVÁ JANA

1.hod

supl. (KOU)

Čjl

5.A

(5.A)

 

MÜLLEROVÁ Radka

2.hod

supl. (KOU)

Tv

5.A

(TVv)

 

SEDLÁK JIŘÍ

4.hod

supl. (POP)

Hv

4.B

(4.B)

 

SMAŽILOVÁ JITKA

1.hod

supl. (STI)

D

8.A

(6.A)

 
 

5.hod

odpadá

Aj

6.D (SMA)

 

exkurze

SOBOTKOVÁ Alena

4.hod

supl. (LID)

Vv

8.A

(PVv)

 

SUK MIROSLAV

2.hod

odpadá

6.C (SUK)

 

exkurze

 

5.hod

supl. (KOU)

5.A

(5.A)

 
 

7.hod

spojeno (SLA)

8.B (SLA)

(PTp)

 

SVOBODOVÁ ALENA

6.hod

supl. (ŠIV)

D

7.B

(6.C)

 

ŠIMURDA IVO

4.hod

supl. (KOU)

Tv

4.A

(TVv)

 

ŠTORKOVÁ Hana

5.hod

supl. (STI)

D

8.C

(6.A)

 

TOMÁŠKOVÁ DANA

1.hod

spojeno (SLA)

7.A (SLA)

(PTp)

 
 

2.hod

supl. (KOC)

Čjl

9.D

(9.D)

 
 

8.hod

supl. (LID)

Vv

9.C

(PVv)

 

TOMKOVÁ Ivona

5.hod

supl. (TRO)

M

9.A

(8.B)

 

VALIŠOVÁ Kateřina

3.hod

odpadá

Hv

6.B

 

exkurze

VEČEŘA František

3.hod

supl. (KOU)

M

5.A

(5.A)

 
 

6.hod

odpadá

Fy

6.B

 

exkurze

VESELSKÁ IVONA

3.hod

supl. (KVA)

M

3.A

(3.A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

Čjl

 

(3.A)

supluje

HRDINOVÁ JARMILA

(KVA)

 

3.hod

M

 

(3.A)

supluje

VESELSKÁ IVONA

(KVA)

 

4.hod

Prv

 

(3.A)

supluje

BERGEROVÁ Klára

(KVA)

 

5.hod

 

(3.A)

supluje

HRDINOVÁ JARMILA

(KVA)

4.A

4.hod

Tv

 

(TVv)

supluje

ŠIMURDA IVO

(KOU)

4.B

4.hod

Hv

 

(4.B)

supluje

SEDLÁK JIŘÍ

(POP)

 

5.hod

Čjl

 

(4.B)

supluje

JUHOŠOVÁ IVONA

(POP)

5.A

1.hod

Čjl

 

(5.A)

supluje

KUBÍKOVÁ JANA

(KOU)

 

2.hod

Tv

 

(TVv)

supluje

MÜLLEROVÁ Radka

(KOU)

 

3.hod

M

 

(5.A)

supluje

VEČEŘA František

(KOU)

 

5.hod

 

(5.A)

supluje

SUK MIROSLAV

(KOU)

7.A

1.hod

SLA

(PTp)

spojí

TOMÁŠKOVÁ DANA

(SLA)

7.B

6.hod

D

 

(6.C)

supluje

SVOBODOVÁ ALENA

(ŠIV)

8.A

1.hod

D

 

(6.A)

supluje

SMAŽILOVÁ JITKA

(STI)

 

4.hod

Vv

 

(PVv)

supluje

SOBOTKOVÁ Alena

(LID)

 

6.hod

Z

 

(6.A)

supluje

HORTOVÁ Jarmila

(STI)

8.B

7.hod

SLA

(PTp)

spojí

SUK MIROSLAV

(SLA)

8.C

5.hod

D

 

(6.A)

supluje

ŠTORKOVÁ Hana

(STI)

 

7.hod

Vv

 

(PVv)

supluje

BAJEROVÁ Jindra

(LID)

9.A

5.hod

M

 

(8.B)

supluje

TOMKOVÁ Ivona

(TRO)

9.B

5.hod

D

 

(6.C)

supluje

KOCMÁNKOVÁ Marcela

(ŠIV)

9.C

2.hod

M

 

(9.C)

supluje

ČUMPL Martin

(TRO)

 

8.hod

Vv

 

(PVv)

supluje

TOMÁŠKOVÁ DANA

(LID)

9.D

2.hod

Čjl

 

(9.D)

supluje

TOMÁŠKOVÁ DANA

(KOC)

 

6.hod

M

 

(9.D)

supluje

KOCIÁNOVÁ EVA

(TRO)

ŠD za Filipovou 12:30 - 13.30 - Kosová

 

Zpracováno v systému Bakaláři