Květen 2017 - slovo ředitele školy

Pěkný den.
Čas letí neuvěřitelnou rychlostí.
Vím, že na webu kromě prospěchu a jídelního lístku sledujete i průběžné zprávy z naší školy. Naše aktivity jsou velké, a tak jezdí naši žáci na rozmanitá místa. Na exkurze, do Prahy na vyhodnocení matematické soutěže Pangea, na šachové mistrovství republiky, pro sportovní medaile i ocenění v olympiádách, které poté pomáhají v přijetí na vybrané čtyřleté střední školy. Čímž blahopřejeme našim úspěšným deváťákům, kteří se v drtivé většině dostali na svoje vytoužené školy. Děkujeme í všem nastupujícím prvňáčkům, že si vybrali naše školičky (Zámeckou a Švermovu) a brzy budou mít (ve středu 7.6.) první schůzku se svojí paní učitelkou a poté od 4.září 2017 nastoupí do našich dvou škol už naostro.


Připojuji několik foteček. Opravdu jenom několik. Ze dne filmu v režii školního parlamentu, ze zajímavé přednášky pana Pospíšila, ukázku dobroty ve tvaru bowlingové kuželky a koule (pro každého zúčastněného zaměstnance školy na turnaji byla jedna), z jídelny (děkujeme Vám za zodpovědně vyplněné dotazníky, které nám poslouží k dalšímu zkvalitnění servisu pro žáky, učitele i cizí strávníky), z vyhodnocení soutěže Besipáček a ocenění našich borců, z návštěvy našeho žáka Tomáše Havránka s pohárem mistra republiky, která se stala velkou motivací pro naše žáky, ukázku výpěstků našich žáků, které slouží i ke zkrášlení našeho města, z přednášky V.Koudely o holokaustu v našem městě a nakonec připojujeme i sluníčkem zalitou naši sluníčkovou školu.
Tak to byly jenom některé střípky ze všedních dnů naší školy, o dalších se dočtete v dalších zprávičkách na našich stránkách a v červnu se těším opět na tomto místě s dalšími střípky. Zajímavé aktivity vymýšlejí i rodiče ze SRPŠ, nepřehlédněte je! Těšíme se též na naše polské kamarády z družební školy a připravujeme jim zajímavý program.

Pěkné dny přeje Jaroslav Ptáček.

4. 6. 2017


Zpět