Školní výlet 2.Z

Ve čtvrtek 28.5. vyrazili žáci druhého ročníku na školní výlet. Společně s ostatními druháky ze ZŠ Švermova jsme navštívili zámek Červená Lhota. Kromě zajímavé prohlídky prvního zámeckého patra jsme shlédli také vtipné představení klasické pohádky Šípková Růženka a prošli si stezku kolem zámeckého rybníka.

Počasí nám přálo a výlet se opravdu vydařil.


9. 6. 2026


Zpět

Novinky