Publicita

OSLAVA 50 LET ZALOŽENÍ ŠKOLY

10. 5. 2024
Děkujeme všem, kteří připravili úžasnou akademii. Učitelům, vychovatelům, asistentům, kuchyni, provozu, ekonomickému úseku a obětavým rodičům a především našim skvělým žákům.
A tisícovce návštěvníků, kteří vytvořili neopakovatelnou atmosféru. A polským hostům z družební školy. A významným hostům v čele s panem starostou, panem senátorem a naší žákyní Martinou Sáblíkovou se svým trenérem Petrem Novákem.
Bylo to moc milé odpoledne a nabilo nás energií do dalších let.
Jaroslav Ptáček

Fotografie a videa uvidíte po rozkliknutí článku.
Vracíme sovy lesu

7. 3. 2024

V letošním roce jsme navázali na loňský úspěšný projekt VRACÍME SOVY LESU. V pracovních činnostech jsme v prvním pololetí tohoto školního roku ve školní dílně vyráběli  budky pro ohrožené sýce rousné. Na výrobě se podíleli žáci 8.D , 8.C a 8.A pod vedením p. uč. Slámy.


Okresní kolo olympiády v německém jazyce

28. 2. 2024

Dne 27.2.2024 se konalo okresní kolo olympiády v německém jazyce, kterého se z naší školy zúčastnily dvě žákyně druhého stupně, které vyhrály ve školním kole. Sára Zemanová se v okresním kole umístila na šestém místě a Tereza Kamarádová v soutěži zvítězila a postupuje do krajského kola. Děvčatům děkujeme za reprezentaci školy, Terce blahopřejeme k vítězství a přejeme hodně štěstí v krajském kole.

 


Superstar 2024

21. 2. 2024

Ve čtvrtek 8. února proběhla na naší škole v rámci prvního stupně hudební soutěž Škola hledá Superstar. Vystupující soutěžili nejen proti sobě, ale také proti trémě a stresu. Všichni předvedli skvělé pěvecké výkony. Zpěváky hodnotila nejen odborná porota sestavená z řad učitelů, ale také spolužáci - diváci. 


Cimbálová muzika Réva – dobrá volba

21. 2. 2024

V týdnu před jarními prázdninami k nám se svým vystoupením přijela „cimbálovka“ Réva.  Žáci prvního stupně a žáci sedmého a osmého ročníku si užili koncert, jak se patří. Zpívalo se, tancovalo a bylo veselo. A kdo by hádal, že budou hrát lidovky i rock? Děkujeme!


Karneval ve školní družině

8. 2. 2024

Naše školní družina se opět rozveselila krásnými maskami, které proměňují děti v jejich oblíbené postavy. Karneval  jsme si užili, jak se patří!


Archiv