Publicita

BEZPEČNĚ DO ŠKOLY - BEZPEČNĚ ZE ŠKOLY

8. 10. 2021

Vždy na začátku školního roku si děti s paní policistkou připomenou základy správného chování po cestě do školy a ze školy. Zopakují si dopravní značky ,zkouší řešit různé dopravní situace a také si povídají o tom ,jak se mají chovat v určitých případech.


SPORTEM KE ZDRAVÍ – sportovní den

8. 10. 2021

Ve čtvrtek 23. září jsme využili poslední slunečné dny a udělali jsme si s dětmi sportovní den. Děti byly rozděleny do družstev a plnily různé úkoly, které pro ně připravili žáci páté třídy. Za úkol bylo třeba najít houby, překonávat překážky nebo házet přírodninou na cíl. Mezi soutěžením jsme si opékali párky , hráli hry s míčem, povídali si a nebo si jen tak hráli. Celá akce se vydařila a všichni byli spokojeni. Druhý den ve škole jsme si soutěž vyhodnotili a každý dostal malou odměnu.


Já stavitel

8. 10. 2021

Dobrovolníci ze 2., 3. a 5. třídy si v pondělí 27. 9. 2021 vyzkoušeli postavit podle vlastní fantazie nějaký statek ze stavebnice ROTO. Statek bylo téma, které se dozvěděli až na začátku soutěže. Na stavbu měli 60 minut. V závěru soutěže museli ještě svůj výtvor okomentovat. Všechny děti pilně pracovaly a jejich stavby nám teď zdobí chodbu školy. Ostatní žáci obodují jejich tvoření v průběhu týdne do 1. října.


HURAAA! Jsme ve škole!

29. 9. 2021

Konečně jsme se sešli plni očekávání ze setkání s novými kamarády! Nádherné babí léto nám „hraje do karet“ . My můžeme po obědě a krátkém odpočinku vyběhnout ven a užívat si sluníčka i krásného prostředí. Máme otevřený i družinový bar, který nám zajistí příjemné osvěžení. Máme se prostě jak na Zámku….


Pasování na čtenáře

9. 9. 2021

Ve středu 8. září se žáci 2. třídy vypravili do knihovny. Zde je dva knižní skřítci pasovali na čtenáře. Každý z malých čtenářů obdržel možnost přihlásit se do knihovny na rok zdarma. Věříme, že většina druháčků tuto možnost využije a knihy jim umožní poznávat všechny rozmanitosti světa.


Čarodějnická stezka

6. 5. 2021

Děti z 1.Z si v pátek 30. dubna prošly čarodějnickou stezku. Na stanovištích plnily různé úkoly čarodějnice Madly a její kočky Elvíry, které si samy musely přečíst. Zvládly to všichni na výbornou a tak za odměnu dostaly odznak a malé želvičky.


Soutěžíme

20. 4. 2021

Žáci páté třídy se zapojili do soutěže SVĚT OČIMA DĚTÍ, kterou vyhlásilo Ministerstvo obrany ČR. Téma pro 1. stupeň základní školy bylo Svět v době pandemie a hrdinové v první linii nebo Výhody a nevýhody mobilních telefonů. Tak uvidíme, zda uspějeme


A co školní družina

20. 4. 2021

Pár ,,foteček“ z naší družiny v době , kdy mohl školu navštěvovat 1. a 2. ročník – rarita…. Když jsme s dětmi IZS na Švermově 8.4. stavěli sněhuláka a naše další pokračování společného čtení a první hraní po lockdownu..


Archiv