Publicita

Čarodějnická stezka

6. 5. 2021

Děti z 1.Z si v pátek 30. dubna prošly čarodějnickou stezku. Na stanovištích plnily různé úkoly čarodějnice Madly a její kočky Elvíry, které si samy musely přečíst. Zvládly to všichni na výbornou a tak za odměnu dostaly odznak a malé želvičky.


Soutěžíme

20. 4. 2021

Žáci páté třídy se zapojili do soutěže SVĚT OČIMA DĚTÍ, kterou vyhlásilo Ministerstvo obrany ČR. Téma pro 1. stupeň základní školy bylo Svět v době pandemie a hrdinové v první linii nebo Výhody a nevýhody mobilních telefonů. Tak uvidíme, zda uspějeme


A co školní družina

20. 4. 2021

Pár ,,foteček“ z naší družiny v době , kdy mohl školu navštěvovat 1. a 2. ročník – rarita…. Když jsme s dětmi IZS na Švermově 8.4. stavěli sněhuláka a naše další pokračování společného čtení a první hraní po lockdownu..


Sníh si užíváme !

20. 1. 2021

Druháčci se nemohou nabažit sněhu. Nejdříve si vyráběly papírové sněhuláky v pracovních činnostech a potom si začaly stavět iglú z opravdového sněhu. Doufají, že sníh padat nepřestane, aby se jich prý do iglú vešlo co nejvíce.


PRVŇÁČCI NA BOBECH

20. 1. 2021

Sníh, sluníčko a radost z bobování měli zámečtí prvňáci, kteří vyrazili na Zelenou horu. Tam to svištělo jako o závod a děti si to krásně užívaly.


Archiv

Novinky


Mimořádná opatření