Publicita

Jak se učime doma a jak to zvládáme?

26. 4. 2020

Již několikátý týden probíhá výuka on line. Děti využívají počítače, různé výukové programy a informace od učitelů, aby učivo zvládly. A daří se jim…..


Bruslení na stadionu a závody

4. 3. 2020

Poslední bruslení děti ukončily malými závody. Trenéři připravili pro závodníky bruslařskou trasu a hurá jdeme. Nejrychlejší závodníci naší školy jsou v první třídě Marek Anděl, Ian Hernandez, Kryštof Haiduk. Ve druhé třídě Václav Dvořák, Šarlota Novotná, Matěj Blažek, ve třetí třídě Matouš Forst, Julie Honusová , Antonín Chorvát, čtvrtá třída Aleš Kment, Jakub Anděl, Oskar Píbil a v páté třídě Markéta Němcová, Patrik Marek, Milichovský Michal. Blahopřejeme nejen vítězům, ale i poraženým. A těšíme se zase za rok na bruslení.


Malá návštěva z Malého Tibetu

29. 2. 2020

Organizace Brontosauři v Himalájích umožnila třem lidem z Malého Tibetu návštěvu České republiky. Protože byli ubytovaní ve věži u Kinských, využili příležitosti navštívit naši školu.

Našim dětem povídali o jejich dětech a o jejich škole. Promítli jim i krátkou prezetaci Tibetu a prohlédli si školu.Dozvěděli jsme se, že u nich se děti  učí tři jazyky – anglištinu, hinduištinu a jejich jazyk, kterým hovoří v určité oblasti, že děti chodí do školy v uniformách a že si musí nosit své jídlo na oběd. I svačinu. Organizace Brontosauři v Himalájích umožnila třem lidem z Malého Tibetu návštěvu České republiky. Protože byli ubytovaní ve věži u Kinských, využili příležitosti navštívit naši školu.

Našim dětem povídali o jejich dětech a o jejich škole. Promítli jim i krátkou prezetaci Tibetu a prohlédli si školu.Dozvěděli jsme se, že u nich se děti  učí tři jazyky – anglištinu, hinduištinu a jejich jazyk, kterým hovoří v určité oblasti, že děti chodí do školy v uniformách a že si musí nosit své jídlo na oběd. I svačinu. Do školy chodí i v sobotu. Zima tam trvá pět měsíců . Právě mají prázdniny, protože je tam teplota mínus 20 stupňů. Beseda byla příjemná a snad si naše děti uvědomily, jak dobře se jim žije.  Hana OlšiakováDo školy chodí i v sobotu. Zima tam trvá pět měsíců . Právě mají prázdniny, protože je tam teplota mínus 20 stupňů. Beseda byla příjemná a snad si naše děti uvědomily, jak dobře se jim žije.  Hana OlšiakováOrganizace Brontosauři v Himalájích umožnila třem lidem z Malého Tibetu návštěvu České republiky. Protože byli ubytovaní ve věži u Kinských, využili příležitosti navštívit naši školu.

Našim dětem povídali o jejich dětech a o jejich škole. Promítli jim i krátkou prezetaci Tibetu a prohlédli si školu.Dozvěděli jsme se, že u nich se děti  učí tři jazyky – anglištinu, hinduištinu a jejich jazyk, kterým hovoří v určité oblasti, že děti chodí do školy v uniformách a že si musí nosit své jídlo na oběd. I svačinu. Do školy chodí i v sobotu. Zima tam trvá pět měsíců . Právě mají prázdniny, protože je tam teplota mínus 20 stupňů. Beseda byla příjemná a snad si naše děti uvědomily, jak dobře se jim žije.  Hana Olšiaková


OKRSKOVÉ KOLO VE ŠPLHU

21. 2. 2020

V úterý 18.února jsme se zúčastnili okrskového kola soutěže ve šplhu v tělocvičně na ZŠ Komenského 2 ve Žďáře nad Sázavou. A celkem se nám dařilo. Hlavně děvčatům. Sára Špačková získala 2. místo, Mia Špačková 2. místo a Šartlota Novotná 3. místo. Blahopřejeme .


Školní kolo ve šplhu

8. 2. 2020

Poslední úterý v měsíci lednu se uskurtečnila sportovní soutěž ve šplhu. Soutěžili vybraní žáci ze tříd a výsledky?

1, třída: 1. místo Tomáš Zedníček 2. Místo Sára Špačková 3. místo Marek Anděl
2. třída: 1. místo Šarlota Novotná 2. místo Martin Šandera 3. místo Lucie Sládková
3. třída: 1. místo Matouš Forst 2. místo Jan Štěpánek 3. místo Robert Kadlec
3. třída: 1. místo Rozárie Plíšková 2. místo Edita Srnská 3. místo Sára Vaňkátová
4.. třída a 5. třída: 1. místo Liliana Slámová 2. místo Tereza Zedníčková 3. místo Klára Haiduková
4. třída a 5. třída : 1. místo Jakub Anděl 2. místo Andrej Plíšek 3. místo Adam Bárta
Všehni vítězové dostali diplom a sladkou odměnu. Blahopřejeme.


Zvířata kolem nás

26. 1. 2020

V pátek jsme s účastnili akce Zvířátka kolem nás, kde se děti seznámily s různými zvířaty. Viděly dravce – sovy, orla , ale také jezevce, který hrál v seriálu Krejzovi. Děti se dozvěděly hodně zajímavostí a uvědomily si, že pořídit si domácího mazlíčka vyžaduje každodenní péči a starost o něj.


Archiv


Úřední hodiny ve škole.
Všechny vaše požadavky rádi vyřídíme každé pondělí a středu vždy od 7,00 hodin do 11,00 hodin.