Letní biatlon

Ve středu 3. června se děti ze Zámku zúčastnily akce Letní biatlon, kterou pořádal Žákovský parlament 4.ZŠ. Pro nepříznivé počasí se akce výjimečně uskutečnila v obou tělocvičnách. Ve velkém počtu soutěžících z 1. stupně ( 132 žáků) se děti ze Zámku neztratily. Na závody se přihlásilo 32 žáků a nejúspěšnější se také postavili na stupně vítězů. V deseti kategoriích obsadili dvě 1. místa, tři 2. místa,  dvě 3. místa a také čtyři 4. místa. Gratulujeme.


9. 6. 2026


Zpět

Novinky