Domácí výuka - Veselá Vladimíra

Milí žáci, vážení rodiče, přátelé,
vzhledem k nastalé situaci bude výuka pokračovat pomocí zadávání úkolů. Vše Vám zašlu elektronicky. V případě dotazů, prosím, volejte či pište.
Nejedná se o prázdniny. Práci budu zadávat rozepsanou do každého dne, vždy na celý týden, abyste i vy mohli nějakým způsobem plánovat.
Po návratu do školy budu počítat s tím, že vše co je rozepsané v jednotlivých dnech, bude hotové. To se nevztahuje na práci, kterou budu dávat jako práci navíc – ta bude vždy uvedena pod rozepsaným týdnem a je dobrovolná, využívám ji v hodinách a Vám ji dávám k dispozici. Doporučuji dělat úkoly denně a poctivě. Pracovní sešity a písanku jsem všem dětem před prázdninami dala, pokud je nemáte, budu se snažit najít řešení. Pokud nemáte sešity, můžete psát všechny písemné úkoly do jednoho stejného sešitu, který máte u sebe, protože v matematice je psaní velmi málo – jen několik slovních úloh.
Rodiče prosím o dohled a dovysvětlení v případě, že se bude jednat o nové učivo.
Prosím rodiče, aby dětem vypracované úkoly v sešitech a pracovních sešitech kontrolovali a podepsali. Hodnotit práci a ověřovat znalosti budu po návratu dětí do školy.
Děkuji za podporu a spolupráci v této mimořádné situaci a přeji pevné zdraví.
Moc zdravím všechny děti, opatrujte se, těším se na všechny. Vladimíra Veselá

18.5. – 22.5.

11.5. – 15.5.

4.5. – 8.5.

20.4. – 24.4.

13.4. – 17.4.

6.4. – 10.4.

30.3. – 3.4.

23.3. – 27.3.

16.3. – 20.3.

Novinky


Mimořádná opatření