INFORMACE OD VEDENÍ ŠKOLY

Milí rodiče a žáci,
máme za sebou třetí výjimečný týden, na jehož počátku skončil měsíc březen a nastoupil duben.
Od 1. dubna je možné zahájit zápis do 1. tříd, který v našem městě proběhne od 15. 4. do 24. 4. 2020. Všechny potřebné informace najdete na našich webových stránkách.
Končí nám další týden „výuky nevýuky“, který zvládáte vy, rodiče, skvěle a děti téměř skvěle. Tím myslíme, děti, že se vám občas nechce některý úkol napsat, vymyslet, ale naopak spoustu věcí uděláte výborně. A ačkoli to může znít divně, častěji a častěji se my, učitelé, setkáváme s tím, že nám žáci píší: „Stýská se mi po kamarádech, nikdy jsem si nemyslela, že to řeknu, ale chtěla bych do školy, komunikace s vámi mailem je zábavná, ale lepší by to bylo ve škole“.
Věřte nám, že my, učitelé, to máme podobně.
Kromě zápisu do 1. tříd nás čeká v tomto měsíci přijímací řízení do matematické třídy, takže upozorňujeme zájemce, že lze na našich stránkách najít informace i přihlášku do matematické třídy, a proto neváhejte a posílejte.
Vzhledem k tomu, že se stále objevují požadavky na vydání některých dokumentů – např. ošetřovné, na webu najdete také tuto informaci o úředních hodinách:
Všechny vaše požadavky rádi vyřídíme každé pondělí a středu vždy od 7,00 hodin do 11,00 hodin.
Vedoucí školní jídelny nás informovala, že vzhledem k minimálnímu zájmu o odběr obědů se tato nabídka pro rodiče i zaměstnance nebude realizovat.
Vám, milí kolegové, děkujeme za veškerou práci v tomto týdnu, která se netýkala pouze přípravy úkolů a opravování prací, které nám naši pilní žáci posílají, ale také například výpomoci na školním pozemku, tedy ve skleníku, objednávání učebnic, doplňování dokumentů – třídní knihy, třídních výkazů apod. Zasíláme Vám ještě zajímavé a užitečné odkazy, přejeme všem pěkný víkend.
https://www.mvcr.cz/clanek/materialy-a-odkazy-pro-praci-s-detmi.aspx  
http://www.msmt.cz/jak-mluvit-s-detmi-o-koronaviru-pomuze-prirucka-i-komiks


31. 3. 2020


Zpět