Informace k prvnímu pololetí

Vážení rodiče.Zítra máme jednadvacátého v jednadvacátém roce a jednadvacátém století.
To je příležitost k několika informacím k prvnímu pololetí školního roku 2020-2021.
Stejně jako vy, i my s nasazením všech sil (snad ne posledních) to zvládáme. Kuchařky vaří a nemoci se jim vyhýbají, o děti rodičů krizových zaměstnanců ve speciální třídě je také postaráno, asistentky a vychovatelky odvádějí kreativní práci, stejně jako všichni učitelé i provozní zaměstnanci. Prvňáci a druháci alespoň trochu zaplnili smutně prázdnou školu.
V pondělí máme pedagogickou radu, kde budeme schvalovat všechny povinné náležitosti, uzavřeme první pololetí, odpoledne se sejde i Školská rada, která musí schválit navržené úpravy ŠVP.
Naší výhodou je, že již několik let pracujeme s elektronickou třídní knihou, tudíž se vám v systému bakaláři zobrazí kromě známek průběžných i známka výsledná.
Po pedagogické radě vytiskneme výpisy pololetních vysvědčení, které budou připraveny pro všechny žáky hned po jejich návratu do školy.
Potřebné informace se pokusíme pro vás připravit hned, jak je dostaneme z MŠMT, o víkendu před ukončením jarních prázdnin by na obvyklém místě byly případné rozvrhy distanční výuky. Doufáme ale, že snad budou už rozvrhy normální. Kéž by.
Jestli se s nejmenšími chcete projet v lyžařských stopách na školním hřišti, tak použijte jedinou možnou otevřenou vrchní branku (mezi školou a školkou), už svým dětem prosím neukazujte, jak dokážete skákat přes plot.
Tak přejeme vše dobré a ať se to konečně zlepší.
Za vedení školy Jaroslav Ptáček


20. 1. 2021


Zpět