PŘÁNÍ DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

Pěkný den, zazvonil zvonec a pohádky je konec. Ale ne, ve škole ráno zazvonilo a to znamená, že nadešel definitivní konec prázdnin a první školní den.

Milí žáci, kolegové, dovolte malé přáníčko do nového školního roku 2023-24. Bylo úžasné vás pozorovat, jak se hrnete do školy, rádi se vidíte a objímáte se. Naše prvňáčky jsme v jejich třídách přivítali osobně s panem místostarostou Jaroslavem Hedvičákem a s paní zástupkyní Jarmilou Hrdinovou.

Ve školním hlášení jsem se zmínil o tom, že máte před sebou nový školní kalendář plný akcí, úsměvů a foteček, důležitých informací i kontaktů. Na nástěnce přibylo několik pohlednic, se kterými jste se s námi podělili o příběhy, jak vám bylo o prázdninách dobře.

Dále jsem v hlášení připomenul, že během prázdnin jsme mnohé vylepšili, na další změny v průběhu roku a situace budeme reagovat a vždy něco vymyslíme. Jsme připraveni i vybaveni na výuku v plné sestavě učitelů, asistentů, vychovatelů, ekonomického úseku, provozu i jídelny. Do našeho sboru přibyli i noví učitelé a asistenti a držíme jim palce.

Za vedení naší základní školy bychom vám chtěli popřát vše dobré a ještě lepší školní rok. Držme si palce a pojďme s chutí do toho. Jsme opět natěšeni a plni energie a nápadů. Dnes máme čtvrtého září, začíná první den nového školního roku 2023-2024. 
 
Na pár fotografií se můžete podívat po rozkliknutí článku.

PaedDr. Jaroslav Ptáček, ředitel školy 


5. 9. 2023


Zpět