Archiv

Rok: 2019 | 2018 | 2017 | 2016

Matematická olympiáda

22. 2. 2019

Ve středu 30. 1. 2019 proběhlo ve Žďáře nad Sázavou okresní kolo Matematické olympiády žáků 9. ročníku. Naši školu reprezentovali Tereza Doležalová, Adam Stejskal, Petr Sklář a Martin Petr .

V silné konkurenci základních škol a víceletých gymnázií se na krásném  děleném 2.-3. místě umístila Tereza Doležalová , Adam Stejskal byl čtvrtý.

Všem reprezentantům děkujeme a Tereze a Adamovi blahopřejeme ke skvělému výsledku.

Alternátor Třebíč

21. 2. 2019

Včera jeli všichni sedmáci, dnes jsou na řadě šesťáci a zítra , v pátek, jedou páťáci. Podrobnější informace rádi dodáme a přineseme, dnes pro Vás alespoň básnička jedné šikovné sedmačky.

Vítězství v okresním kole Olympiády v německém jazyce

17. 2. 2019

Dne 14.2.2019 se konalo okresní kolo Olympiády v německém jazyce,  kterého se zúčastnily tři žákyně naší školy.
T.  Doležalová  z 9.ročníku se umístila  na pátém  místě, E. Formánková z 8.ročníku obsadila krásné třetí místo a v soutěži zvítězila P.  Musílková z 9.ročníku, která postupuje do krajského kola.
Všem třem děvčatům blahopřejeme  a  děkujeme za vzornou reprezentaci školy.  P. Musílkové přejeme mnoho štěstí v krajském kole.

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

12. 2. 2019

Dne 5. února 2019 proběhlo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Této soutěže se zúčastnily i dvě žákyně naší školy.
V kategorii mladších žáků se A. Krobová z 5. třídy umístila na pěkném 3. místě. Soutěžila s žáky 6. a 7. tříd.
V kategorii 8. a 9. tříd nás reprezentovala Z. Limlová z 8. ročníku. Z 26 žáků z celého okresu byla nejlepší.
Soutěž vyhrála a postupuje do krajského kola.
Oběma děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme ke krásnému umístění.

POZOR ZMĚNA V PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ !

12. 1. 2019

Přijímací termíny – jednotná zkouška

Lyžařské párkové závody

7. 1. 2019

Zveme žáky 1. stupně na tradiční lyžařské párkové závody, které se uskuteční ve středu 9. ledna 2019. V tomto roce se závody nebudou konat na školním hřišti, které je v rekonstrukci , ale v prostranství „Rákosníčkova hřiště“ mezi parkovištěm za Komerční bankou a Relaxačním centrem.

Předpokládaný start 1. kategorie (1. – 3. ročník) je plánován ve 14 hodin, 2. kategorie (4., 5. ročník) ihned po odjetí 1. kategorie (přibližně ve 14,45 hodin).

Pro každého účastníka je připraveno občerstvení, pro ty nejlepší diplomy, medaile a drobné ceny.

Fanoušci mají tímto vstup bez jakéhokoliv omezení. Děti si mohou lyže přinést do školy již ráno a se zavazováním lyžáků a nasazením lyží pomohou prvňáčkům a druhákům kamarádi ze školního parlamentu. Vstup do školy bude v době závodů možný brankou vlevo od Relaxačního centra a následně přes šatny u tělocvičen.

Držme si všichni společně palce, ať nám přeje počasí a závody bude možné uskutečnit. V případě nepříznivého počasí a zrušení závodů bude toto sděleno školním rozhlasem.

Zápisové lístky

6. 1. 2019

Vážení rodiče,
zápisové lístky žáků 9.tříd si prosím osobně vyzvedněte v některém z následujících termínů, popř. po osobní domluvě, u výchovné poradkyně 2.stupně PhDr. J.Bajerové ( kabinet NJ, pavilon C,2.poschodí, tel. : 730 519 284):

6. 1. 2019

Dne 17. 1. 2019 od 15:00 do 17:00 hodin se uskuteční na 1. stupni ZŠ Švermova 4 konzultace s rodiči. Upozorňujeme rodiče, že konzultace proběhnou POUZE NA 1. STUPNI.