Poděkování za celý školní rok 2022-2023

Dnes je poslední den školního roku a užíváme si jej. Radostně i trochu posmutněle. Rozdáme hodnocení, zrekapitulujeme, obdarujeme se a rozloučíme.
Včerejší slavnostní setkání žáků 1.stupně v kině Vysočina, kdy úspěšní žáci byli na pódiu odměněni cenami a přáníčky, poté byli odměněni všichni krásným filmem, který ocenili potleskem, bylo opět výjimečné, pozorné i rozpustilé, takové, jací jsou naši žáci 1. až 5.ročníku.
Odpoledne proběhlo na Staré radnici naše tradiční vyřazení 4 tříd devátého  ročníku. A tam zaznělo to, co bych chtěl pro vás zopakovat.
Poděkování žákům za devítiletou práci, za úspěchy, i za to, jakými se stali osobnostmi, poděkování učitelům, vedení školy i všem zaměstnancům za přístup, kdy se všichni snaží předat to nejlepší, a i když se někdy vloudí z obou stran chybička, tak to napravíme a jedeme dál, poděkování rodičům, zákonným zástupcům a přátelům školy za spolupráci, toleranci a vzájemnou inspiraci, za jejich milá slova na konec a poděkování i našemu zřizovateli za podporu školy a zajištění této slavnosti na radnici i slavnostní promluvu.
Hudba bude ještě dlouho znít, květiny ozdobí naše oblíbená místa a fotografie i film nám budou připomínat milé společně strávené chvíle předposledního dne školního roku.
 
Přeji za nás všechny pěkné léto, načerpání nových sil a vše dobré.
Jaroslav Ptáček, ředitel školy.
Videa ke stažení najdete po rozkliknutí článku.

Videa ke stažení

30. 6. 2023


Zpět