Den otevřených dveří, středa 20. března 2024

Z knihy návštěv: „Děkujeme za oživení vzpomínek…za krásný zážitek…pořád je to nejlepší škola, i po těch letech, už se těším, až sem nastoupí syn…bezvadný zážitek, děti krásně zpívají, perfektní hodiny a milé jednání, přátelská atmosféra. Podíval jsem se s nostalgií do jídelny, odkud bereme obědy, do malé tělocvičny, kde jsme hrávali volejbal a zaběhl si na hřišti 2 km. Děkuji, Alois Bradáč, roč.1940.“

Milí návštěvníci, přátelé naší školy, děkujeme za krásné vzkazy v knize návštěv. Naštěstí jste se nezapsali všichni, protože místa pro 800 – 900 návštěvníků by v kronice nebylo. Ale slyšeli jsme pochvaly na třídy, barevnou výzdobu těch nejmenších, cvičení a horolezčení, jazykové soutěže, matematické, robotické, fyzikální i chemické pokusy, doplňovačky, práce s nejmodernějšími tabulemi, promítání i pracovní činnosti včetně pečení a kavárničky.

Videa stříháme, fotky zpracováváme, určitě budete mít možnost se s nimi seznámit. Video se mimochodem bude promítat před zahájením naší akademie k 50 letům naší školy v Domě kultury.

Proto vezměte zavděk alespoň několika momentkami, které jsem letmo zachytil, včetně odborného restaurování naší výjimečné mozaiky.

Přejeme vám všem pěkné velikonoční dny, plno sluníčka, pohody a dobrých lidiček kolem sebe.

Jaroslav Ptáček

 


Video ke zhlédnutí

29. 3. 2024


Zpět