Aktuality

INFORMACE PRO RODIČE NA MĚSÍC ZÁŘÍ 2022

6. 9. 2022

INFORMACE PRO RODIČE NA MĚSÍC  ZÁŘÍ  2022


Prázdniny se blíží…

9. 7. 2022

Poslední týden ve škole si prvňáčci náležitě užili. Navštívili mateřskou školku Pastelka, kde s budoucími prvňáčky malovali a zdobili školní tašky nebo si hráli společně na zahradě. Úterní den si vyzkoušeli na stezce Bojovku , ale pohádkovou. A ve středu se koupali v bazéně na zahradě. Všechno si moc užili. Ve čtvrtek dostávali vysvědčení a tím zakončili první školní rok. Společně jsme všechno zvládli, tak už jen KRÁSNÉ PRÁZDNINY….


INFORMACE na měsíc červen

13. 6. 2022

INFORMACE na měsíc červen


Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

13. 6. 2022

V úterý 7.6.2022 se uskutečnilo setkání rodičů budoucích prvňáčků s třídními učiteli. Rodiče s sebou přivedly i své děti, které si krátily čekání focením do školního kalendáře, vyráběním malých dárků a zpívání písničky s tanečkem. Na závěr děti předvedly rodičům, co vše zvládly.

Rodiče byli seznámeni s chodem školy, na co vše se mají připravit a co je čeká. Schůzku ukončilo vedení školy, které se těší na další spolupráci a na nové žáčky.


LETNÍ BIATLON

13. 6. 2022

Žákovský parlament ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou uspořádal biatlon pro žáky I. stupně v běhu a hodu na cíl. Děti ze zámecké školy se také zúčastnily, závodily a vyhrály. V kategorii dívek 2. tříd vyhrála Eliška Loučková 1. místo, v kategorii dívek 3. tříd Sára Špačková 1. místo, v kategorii chlapců 3. tříd Kryštof Haiduk 1. místo a Tomáš Zedníček 2. místo. Moc blahopřejeme.


Archiv